☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kartuzach
Herb Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kartuzach

Poniedziałek 27.01.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

O stanie przyjmowanych spraw, kolejności ich załatwiania lub rozstrzygania można się dowiedzieć bezpośrednio w komórce organizacyjnej PCPR, w której zakresie zadań znajduje się przedmiot sprawy zainteresowanego.

Informacje o zakresie zadań poszczególnych komórek organizacyjnych zamieszczone są w poszczególnych zakładkach komórek organizacyjnych PCPR.

O kolejności załatwiania lub rozstrzygania spraw decyduje kolejność ich wpływu.

Ze względu na stopień złożoności sprawy oraz konieczność dokonania jej wszechstronnej analizy, w tym przeprowadzenia uzgodnień z innymi podmiotami (inne organy administracji rządowej, kierownicy jednostek podległych), rozpoznanie sprawy może przebiegać dłużej. Jednakże w każdym przypadku sprawy załatwiane są w terminach określonych ustawą z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego, a wnioski o udostępnienie informacji publicznej zgodnie z ustawą o dostępie do informacji publicznej.

Załatwiane w przyspieszonym trybie są sprawy określone w sposób uzasadniony jako pilne lub do załatwienia w krótkim, wskazanym terminie.

Priorytet w kolejności załatwiania spraw mają również zapytania pochodzące od dziennikarzy przygotowujących opracowanie do bieżącego wydania programu telewizyjnego, audycji radiowej lub prasy.

Wytworzył:
Mikiciuk Grzegorz
Udostępnił:
Krzysztof Wysocki
(2018-03-06 15:44:43)
Ostatnio zmodyfikował:
Krzysztof Wysocki
(2018-03-06 15:48:26)
 
 
ilość odwiedzin: 708325

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X